מיתוג ועיטוף רכבים

 מיתוג רכבים | עיטוף רכבים | מדבקות לרכב | מדבקה לרכב ומשאיות

דילאור, פרוגרייד: מיתוג, עיצוב ועיטוף משאית%d7%93%d7%99%d7%9c%d7%90%d7%95%d7%a8-%d7%9e%d7%a9%d7%90%d7%99%d7%aa %d7%93%d7%99%d7%9c%d7%90%d7%95%d7%a8-%d7%9e%d7%a9%d7%90%d7%99%d7%aa2

חברת פלדמן ישראל: מיתוג ועיטוף משאיות החברה

הכט & אפרים: מדבקות למשאית

מועצה מקומית גני תקווה: עיצוב, מיתוג ועיטוף רכבי המועצה

מגדלי הים התיכון: עיצוב, מיתוג ועיטוף רכב הבית בנורדיה

ספארי רמת גן – מדבקות לרכבים

ר.א קריינפיקס: עיצוב ושילוט רכבי החברה

עיריית בת -ים : שילוט רכבי מחלקת המשק לכבוד חגיגות ה90 לעיר

הכט&אפרים : מיתוג משאיות

סופר זול : מדבקת חיתוך אותיות ויניל

אופיר איטום: עיטוף מלא כולל חלונות וגג סוואנה%d7%90%d7%95%d7%a4%d7%99%d7%a8-%d7%a4%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%98סקויה : מדבקות חיתוך אותיות לרכב ולעגלה

חברות רבות אשר ברשותן רכבי חברה (המשמשים את עובדי החברה), כבר הבינו מזמן את הפוטנציאל השיווקי והפרסומי שיש בכל כלי רכב, וזאת מעבר לפן הפונקציונאלי.

בשנים האחרונות חלחל השימוש ברכבי חברה כשטח פרסום נייד בעל חשיפה גבוהה, גם לחברות קטנות יותר, בעיקר בשל העלויות הנמוכות יחסית שבמיתוג הרכבים, והתועלת התדמיתית הגבוהה עבור החברה.

מיתוג רכבים מתבצע כיום באמצעות הדבקת מדבקות על גבי הרכב, בין אם מדובר בלוגו בלבד ובין אם בעיטוף הרכב כולו באמצעות מדבקות.

זוהי למעשה השיטה הנפוצה ביותר כיום, במיוחד בזכות העובדה שמדבקות לרכב אינן מסבות נזק לרכב גם לאחר הסרתן.

חברת פרונטו מציעה שירותי עיטוף רכבים באמצעות מדבקות לרכב, המותאמות לדרישת הלקוח ולסוג הרכב: רכבים פרטיים, רכבים מסחריים, משאיות בגדלים שונים, אוטובוסים וכו’.

בעיטוף הרכב נעשה שימוש במדבקות איכותיות של מותגים מובילים (כמו 3M Oracal, Intercoat) המותאמות לתנאי חוץ, כאשר ניתן לבחור בין ציפוי הרכב באמצעות מדבקות בצבע אחיד (חיתוך פלוטר), או באמצעות מדבקות שעליהן מודפסת הגרפיקה הרצויה בהדפסה דיגיטלית UV.

בנוסף ניתן לבחור אם לעטוף את כל חלקי הרכב (צדי הרכב, מכסה המנוע ותא המטען, ואפילו גג הרכב) , או לבצע עיטוף חלקי של אזורים נבחרים ברכב.

בנוסף למדבקות הרכב הנפוצות מהסוג הנ”ל, ישנו סוג נוסף של מדבקות רכב המיועדות להדבקה על גבי חלונות ושמשות המכונית.

מדבקות אלה הן מדבקות רשת (מחוררות) כך שהגרפיקה המודפסת מוצגת כלפי חוץ אך המדבקה אינה חוסמת את הנראות מתוך הרכב (כמו למשל בציפוי השמשה האחורית שעדיין מאפשרת לנהג לראות דרכה).

לפרטים נוספים אודות שילוט זה או שילוטים אחרים,

מלאו את פרטיכם ונציג פרונטו יחזור אליכם בהקדם:

אני מעוניין לקבל חדשות ועדכונים לדואל